| Akira a întrebat:

Este adevarat ca se va face un film american dupa anime-ul Death Note?

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

@terezalovetwilight, filmele care s-au facut sunt japoneze, nu americane.
Revenind la intrebare, ar fi genial... mi-ar placea foarte mult! Nu stiu daca va fi asa, am vazut pe un forum "Death Note USA movie confirmed", dar articolul era din 2008 :|
Acolo mai scria si ca rolul lui Light va fi jucat de Zac Efron o__O
Iti dau chiar tie link-ul, poate mai vezi ceva http://www.crunchyroll.com/......-confirmed

1 răspuns:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

S-a facut deja