| adytza98ady a întrebat:

Este adevarat ca serialul turcesc Puterea Destinului are 160 de episoade(158 mai exact) si nu numai 79 cate se pregonizau la inceput?
Intreb asta deoarece m-am uitat pe youtube si am vazut ca exista episodul 158. Si acum cer parerea voastra:chiar sunt 158 de episoade sau pe youtube sunt de fapt injumatatite si sunt de fapt 79?

https://www.youtube.com/watch?v=JoJWcrV1L78
(aici ar fi serialul 158)

Astept parerile dumneavoastra sa ma lamuresc(cate episoade sunt pana la urma?)!
Va multumesc!

1 răspuns:
| KarinaMiller a răspuns:

Pe youtube sunt scurtate... de fapt 79 sunt, pentru ca serialele turcesti in general tin mai mult...