| HwaEunHee24 a întrebat:

Este cineva care imi poate recomanda un serial coreean ce merita urmarit? Fara Playful Kiss si Boys Over Flowers.
P.S. Nu vreau seriale cu legendele Coreei, razboaie si alte dintr-astea.

Răspuns Câştigător
| Aurate a răspuns:

Am vazut ca iti place destul de mult muzica k-pop. Poti incerca sa urmaresti seriile Hello Baby sau Some Wonderful Day cu formatiile de k-pop care iti plac. Se gasesc pe youtube cu subtitrare in engleza. Sunt destul de amuzante happy

2 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu stiu daca iti place anime-ul, dar iti recomand Toradora! Este foarte nice.

| Aurate a răspuns:

Am vazut ca iti place destul de mult muzica k-pop. Poti incerca sa urmaresti seriile Hello Baby sau Some Wonderful Day cu formatiile de k-pop care iti plac. Se gasesc pe youtube cu subtitrare in engleza. Sunt destul de amuzante happy