| msweety a întrebat:

Este frumos serialul Buffy the vampire slayer? Si despre ce este vorba mai exact in elbig grin?

2 răspunsuri:
| DWDT a răspuns:

E un serial bunicel, dar momentan nu am timp sa iti las o descriere cat de cat detaliata. uita-te pe cinemagia big grin

| deadwillow a răspuns:

Eu l-am vazut pe tot. Nu pot sa spun c-am ramas masca la acest serial. E fain.
Inca din titlu iti poti da seama despre ce e vorba. Buffy este Ucigasa, ea e un fel de eroina ca in benzile desenate ca sa zic asa laughing Nu-i vorba doar de vampiri, ci de tot felul de monstruleti cu care se lupta.