| Blayan18 a întrebat:

Este Hidan (Naruto Shippuuden) mort? Ca el a fost ingropat de viu,dar datorita faptului ca este nemuritor ar trebui sa fie in viata si acum sub pietrele alea nu? Dar pe narutopedia la status scrie :incapacitated,si jos de tot scrie,,Though believed dead by Akatsuki, Hidan is in fact alive but is dying slowly from a lack of nutrition"Adica daca nu se alimenteaza moare,dar parca era nemuritor,sa mor de mai inteleg ceva,aici parerile sunt impartite, oricum statusul lui Hidan va ramane un mister!

Răspuns Câştigător
| Cthulhu16 a răspuns:

Hei, am citit undeva (si sper sa nu gresesc, daca da, scuze) ca Masashi Kishimoto (creatorul anime-ului) a confirmat faptul ca Hidan e inca in viata, ingropat sub pietre, si ca moare foarte incet fiindca nu se poate alimenta

1 răspuns:
| Quar a răspuns:

Pft