| Kanpeki a întrebat:

Cine este fan Naruto? Sa ma ajute sa inteleg ceva sad In Naruto Shippuden, cand Shikamaru l-a ingropat sub pietre pe Hidan, Hidan a murit? ( pun aceasta intrebare deoarece in anime si manga pe Hidan nu il poate omora nimica. I-a fost taiat capul si i s-a pus la loc ). Pe narutocentral scrie ca Hidan e mort. Nu mai inteleg nimica laughing Poate ca el mai traieste dar nu se mai poate misca sad

Răspuns Câştigător
| T a răspuns:

Si eu sunt fana laughing!

Si eu cred la fel, ca mai traieste dar nu se poate misca, doar este nemuritor...Cred ca pe Narutocentral scrie ca el este mort pentru este sub pamant si este lipsit de corp, deci practic este ca un mort nu? Cred ca se plictiseste singur sub pamant laughing...

1 răspuns:
| xtina a răspuns:

Sa stii ca si eu sunt confuza.
Nu stiu pe alt site scrie ca traieste... si tot asa.
Sper sa afli raspunsul si voi reveni pe intrebarea ta pentru a ma informa.

Saionara!