| TdsdfcelMaiStupid a întrebat:

Este pe National Tv un serial numit "Culoarea fericirii". Stie cineva ce se afla in camera de langa casa aceea de unde se auzeau tipete?
Si pentru e face acea doamna petrecerea pentru Sadhna?

Răspuns Câştigător
| Kidda2 a răspuns:

Da este fiul mai mare al doamnei sh este nebun...
iar petrecerea este data pentru sadhna ca sa i fka ceva raw.
da nu stiu ke:d
vdem maine searawinking
fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid explică:

@ingeras
ce tarehappy

| Foxxi a răspuns:

Daca cauti pe youtube, poate gasesti si celelalte episoade si o sa vezihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca so cunoasca lumea deoarece o va cere de nevasta pentru fiul ei mai mare si nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca so cunoasca lumea deoarece o va cere de nevasta pentru fiul ei mai mare si nebun.in acea camera se afla baiatul ei mai mare aleck.

| ingerash_1981 a răspuns:

In camera aceea se afla fiul mai mare al doamnei.si petrecerea este data pentru ai face ceva lui Sadhna.Asa mi-a spus mama.laughing