| CorneaConstantin a întrebat:

Este vreaun film cu adolescenți timizi care ajung sa fie deschiși și sa-și facă prieteni noi? Sau un film de vara? Vreau o lista daca se poate. Vreau sa ma inspir din filme și sa nu mai fiu timid. Multumesc

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Last Summer (2019),The Kissing Booth (2018),mai poți încerca și Run The Race (2019),Sierra Burgess Is A Loser (2018),Blame (2017),#REALITYHIGH (2017),The Swap (2016),Nowhere Safe (2014),The Perfect Date (2019),The Art Of Getting By (2011),The Perks Of Being A Wallflower (2012),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),Endless Love (2014),Eighth Grade (2018),When We First Met (2018),Smartass (2017),Every Day (2018),Dude (2018),Alex Strangelove (2018),The New Romantic (2018),Hot Summer Nights (2017),Face 2 Face (2017)

1 răspuns:
| Vanesa87 a răspuns:

Viata e viata filmul e film, sfatul meu incearca socializarea in grupuri chiar daca nu esti prea sociabil pentru ca esti timid, filmele marea majoritatea sunt americane, Romania e Romania america e america, nu prea ai ce invatat, in plus chiar si in filme realitatea este sub 30% in astfel de filme, deci socializarea ramane singura optiune valabila care poate da rezultate reale