| Ace77 a întrebat:

Este vreun site unde pot vedea Kuroko no basket manga in limba romana?

14 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Manga sunt benzile desenate, anime sunt cele pe care le vizionezi, deci ce vrei, anime sau manga?

| Ace77 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

MANGAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Cititi intrebarea nu am zis anime! Funda pentru cine da saitul cu MANGA in ro!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru Ace77):

Ok frate, nu ti'am omorat mama -_-

| Ace77 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Da dar vad ca nu sti citi! In intrebare am zis clar manga(nu apare cuvintul anime)! Si inraspunsurile mele am zis manga! Invatati citi intrebarile! SI daca nu stii saitul nu va bagati!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru Ace77):

Frate, invata sa scrii... Eu stiu sa citesc da' se pare ca tu ai probleme mai mari decat mine... Nu's chioara, este evident ca in intrebarea ta ai scris : unde pot vedea manga, poate unde poti citi manga -_- de asta m'ai indus in eroare

| Ace77 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Ba esti idiot scrie mnga tu de ce dracu tot otargi cu anime si cu panarmele tale? Idiotule lasa la cei care au ce raspunde bine am zis foarte corect manga, si in plus da tu esti RE..AT TPU chiar daca gresesti te corecteaza! De ce dracu ai scris acolo sti scrie? Am formulat foarte corect!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru Ace77):

Cred ca incerci sa comunici... foloseste google translate, poate inteleg si eu ceva...

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru Ace77):

Ah, in sfarsit mi-am dat seama ce vrei sa zici, "bro", tu ai scris " unde pot vedea manga", manga sunt benzile desenate, ele se citesc, da n-a, poate am inteles eu gresit, in fine, pace!

| Ace77 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Ba tu esti mega RE...AT taci dracu lasa-i pe cei care stiu sa raspunda sau ce dracu vrei? Vrei sa-ti dau funda ca sa ma lasi? De cind au RE...ATI pc?

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru Ace77):

Domnu / Satan sa te aibe in paza copile...

| Ace77 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Ba Re...at iar comentezi? TACIIIIIII!

| Ace77 explică (pentru BlackD):

Man manga nu episoade pastea le-am vazut de 3 ori vreau manga da nu gasesc decit in engleza!

| NOFBD a răspuns:

Www.deseneanimeonline.ro, gasesti manga la kuroko no basket s 2...la 1 inc anul sa tradus