| Moldovan_Laura_2000 a întrebat:

Eu ador filmul The Maze Runner si am auzit ca va fi si o continuare, Maze Runner: The Scorch Trials si as vrea sa stiu ceva, a aparut deja sau e inca in lucrare? Daca a apurut va rog sa imi ziceti ca ador filmul! Dau funda

3 răspunsuri:
| sizzlingaddicted a răspuns:

Cica prin 2015... dar la sfarsit de an cred! si eu astept sa iasa nu la cinema ci online! mi-a placut prima parte. imi pare rau ca nu am putut sa te ajut asa mult =[ bafta oricum =]

| Moldovan_Laura_2000 explică (pentru sizzlingaddicted):

Si eu astept online si mersi oricum happy

| sizzlingaddicted a răspuns (pentru Moldovan_Laura_2000):

Cu placere =*