| Paradoxal02012003 a întrebat:

Exemple de filme sau de cărți erotice.
Vă rogg!

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mult celebrul Google nu te-a ajutat? happy

| mentholinks a răspuns:

Kamasutra.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

-Basic Instinct(1992),Sharon Stone este foarte senzuala in acest film, impreuna cu Michael Douglas fac un thriller erotic de exceptie.
-La Cara Oculta este de asemenea tot un thriller erotic.Ambele filme sunt foarte bune, iti recomand sa incepi cu primul.
Vizionare Placuta!

| Olsen a răspuns:

Lolita

| Apokales a răspuns (pentru Olsen):

Ala-i caz de pedofilie, nu prea cred ca este ceva erotic.

| Olsen a răspuns (pentru Apokales):

Lasa frate omul sa își dea la Emanuela ce ii strici omului și aceasta plăcere rolling on the floor
La filmul russian lolita ma refeream nu la filmul acela.

| Dekle a răspuns:

Seria "Crossfire" ( Atracția, Împlinirea, Revelația etc) de Silvya Day - 5 volume, se găsește și în format PDF pe site-ul msbook
Seria "This Man" (Amantul, Mărturisirea...etc) și aceasta se găsește tot pe același site, in format PDF
Ambele serii sunt extraordinare...sincerwinking