| 3ntzz a întrebat:

Exista actrite porno care sa nu joace doar in filme porno? Ci si in filme...normale?

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Sotia lui Tyrion Lannister, Shae

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Enjoy.
*daca ai sub 18 ani n-ai voie....ush, arde *

http://www.xvideos.com/video413616/1.30_hours_of_sibel_kekilli_

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, bineinteles. Multe actrite se lanseaza, s-au lansat ori au experimentat industria pornografica.

| aumih16 a răspuns:

Evident! pai crezi ca numai pentru pornografie! sunt bune si atat! au multe de demonstrat aratat! nu asa!

| Hakuouki a răspuns:

Fi tu sanatos, sunt destule.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Pana si in GoT joaca o actrita porno. Juca de fapt, ca a omorat-o scriitorul happy

In videoclipurile lui Basshunter apare o actrita porno.

In Beywatch juca Pamela

Normal ca joaca si in filme normale.Stiu si alte lucruri decat sa presteze laughing

| 3ntzz explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Care juca in GoT? Adica ...care personaj?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru 3ntzz):

Sotia lui Tyrion Lannister, Shae

| Ahmali_Dan_1983 a răspuns:

Camereon diaz a jucat prima data in filme porno, a incercat sa nu se afle de ele dar nu i-a reusit.