| Simpatic a întrebat:

Exista aici persoane care urmaresc seria animata The Simpsons (1989- prezent)? ce va place si ce nu va place

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Il consider o caracteristica a anilor 1990
e ok...ish, dar nu mi s-a parut asa de interesant

| Simpatic explică (pentru Bizon95):

Nu stiu de ce dar acest serial are ceva masonic in el, este singura animatie care a avut viziune asupra alegerii celor doi presedinti si asta cu ani inainte ca acestia sa candideze si anume Obama si trump, cum au facut oare?
mie imi place la nebunie acest serial, din pacate nu am cand sa il vad pe tot pentru ca nu sunt nici la jumatatea lui, iar ei inca creaza episoade noi.

| Bizon95 a răspuns (pentru Simpatic):

Da, insa ca funny, Family Guy e mai tare, si mai aberant... si la ala ma uit din cand in cand, cand dau peste el din greseala