| teo530 a întrebat:

Există anime-uri româneşti, scrise, filmate, actori, tot în România? Dacă nu se vor face?

Răspuns Câştigător
| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Anime-urile sunt animatiile japoneze, dar daca te referi la animatii in stiulul acela, romanesti, nu exista si sunt sanse mici sa se faca.

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Anime înseamnă animație, cum mama naibii să facă romanii anime precum cele japoneze rolling on the floor nu va exista niciodată

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu cred ca existau, pana la urma anime inseamna animatie japoneza. Doar au dublat cateva dar nu mai se intampla sad.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Exista dar sunt vechi,
actual nimeni nu mai face