| Ratonhnhakéton a întrebat:

Exista filme Assassin's creed? Daca da dau funda pentru link.

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Nu exista din pacate.In 2013 va aparea unfilm cu pretentii serioase, iar in rolul principal va fi Michael Fassbender. Poti cauta pe youtube "assassin's creed parkour". Este un video care are vreo 16 milioane de vizionari si este foarte extrem, daca pot spune asa.

5 răspunsuri:
| maximovidiu a răspuns:

Assassin's Creed II- Lineage uitete pe you tubewinking este film cu giovanii auditore cand era assassin...Are vreo 35 de minute merita big grin