| Bernoullie a întrebat:

Exista filme de groaza romanesti?

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

Nu cred ca exista vreo unul. Decat cum au mai spus multi, Stirile, Acces Direckt etc.

Fundabatting eyelashes Please big grin

7 răspunsuri:
| crystynel23 a răspuns:

Daaaaa... mirrors 1 s-a filmat in bucuresti in memoria lui Nicolae Ceausescu dar nu stiu ce legatura are... FUNDa?big grin

| ytalyanu a răspuns:

Nu cred ca sa turnat vreunul pana acum, nu stiu daca e nevoie la ceea ce se intampla in tara asta

| PrincessConsuela a răspuns:

Stirile de la ora 5. Chiar nu am vazut vreodata unulthinking

| FeelTheRainbow a răspuns:

Ghost rider 2.Nu e romanesc da` s`a filmat aici.
Rol principal:Nicolas Cage:X
Nu s`a difuzat inca pentru. ca nu s`au terminat filmarile

PS:Buna aia cu stirile de la ora 5laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca exista:toate filmele in care joaca Maia Morghenstain(are o fata.de groaza)

| M3ntosana a răspuns:

Dahappy
eu una am vazut unu`straight faceNu imi aduc aminte cum se chema... dar stiu despre ce era vb.happy

| LupuLaScufita a răspuns:

Acces direct, 10tv, otv, maruta, stirile (de la toate orele si canalele)