| jwatson a întrebat:

Exista persoane pe aici care fac parte dintr-un fandom al vreunui serial / film? Sau persoane care citesc fanfiction? Ar fi interesant.

2 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

Da, uite de exemplu eu, sunt în fandomurile Homestuck, Sherlock, OFF!, Dangan Ronpa și Hannibal. Scriu și fanfiction, dar mai mult Homestuck și mai mult smut. Fac și fan-art, la fel mai mult ce ține de Homestuck că sunt de mai mult timp în acest fandom. Mai desenez și OFF! pe ici pe colo.

| AlexandraCătălina a răspuns:

Poți intra pe www.wattpad.com sunt multe povești, printre care și fan fiction, și în română și în engleză. Sper că te-am ajutat. Fundă? :o3