| michaelaxe2000 a întrebat:

Exista scream? sau freddy? sau bloody mary? sau pennywise? exista criminalii astia?

6 răspunsuri:
| xjustfearless a răspuns:

Bloody mary cu siguranta nu, am incercat si eu nu a aparut nimic, cat despre ceilalti nu am auzit.

| MunecaChucky a răspuns:

Astia sigur nu chucky in schimb existalaughing

| princess a răspuns:

Nu stiu dar nu mi-as dori sa existe, mai ales freddy alarolling on the floorrolling on the floor)doamne fereste

| shhadow a răspuns:

Nu cred dar Bloody Mary sigr nu.Am facut si nu a aparut nimic.

| vampir666ro a răspuns:

Bloody mary a trait acum destul timp freddy. e nimic pe langa cine iese din inchisoare in 2012 laughing

| ЛенаШтайнер a răspuns:

Pennywise nu e real. Bloody Mary nu e reala deloc. Freddy poate fi real uitete pe https://m.youtube.com/watch?v=exipQ0ucU9o