| AndreeaM1 a întrebat:

Exista Bloody Mary?

9 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Fa un ritual dp o sa o vezi in toate oglinzile te-as sfatuii sa nu o facilaughing

| Alexz123 a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Da mă există, ştii, noaptea spui Bloodz Mary şi vine la tine, te violează, după care te taie în bucaţi cu cuţitul. Normal că nu există.

| Purec a răspuns:

Cocktail-ul nu exista, exista doar fantoma aia de apare in oglinda

| Allix13 a răspuns:

Frate nu stiu ce sa zic... fantome, extraterestri etc exista dar Bloody Mary nu stiu ce sa zic.Am auzit de o fata rusa de vreo 16 ani care o "invocato" si dimineata a fost gasita cu un cutit ruginit infipt in piept.Nu stiu ce sa cred.Eu stiu ca trebuie sa ii strigi numele de trei ori in fata oglinzii(nu te sfatuiesc sa faci asta). Bafta si daca faci sa imi zici si mie ce s-a intamplat (daca mai traiesti O.O )

| SkyGuy a răspuns:

Ce ma te-ai uitat la supernatural?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaM1 explică:

Si ce sa fac sa apara?

| Purec a răspuns (pentru AndreeaM1):

Pai la fel ca in film. Te uiti in oglinda si o stirgi, injuri, faci misto de ea. Si apare si te hacuie cu un cutit

| Alexz123 a răspuns:

Da ma exista, noapte vine si te violeaya dupa care te taie cu cutitul. Normal ca nu exista.