| MaiMulti a întrebat:

Exista sezonul 2 al serialului boys OVER flowers, sau daca nu macar stiti ceva, daca au de gand sa faca?puppy dog eyes
Funda happy

4 răspunsuri:
| B2uty a răspuns:

Nu este si nici nu va fi sad. Din cite stiu mai este o varianta a acestui serial, boys over flowers taiwanese version.

| AndreeaE a răspuns:

Nu exista, de obicei serialele astea sunt cu 20-22 de episoade l-am vazut si eu este tare interesant, dar s-a terminat prea repede. Asta imi place la serialele astea sunt cu epidoase putine dar sunt multe chesti intr-un episod. Eu urmaresc seriale coreene pe Euforia de la 16:00 pana la 19:00 acolo sunt seriale.

| Eddys a răspuns:

Pai tinand cont ca serialul a inceput din 2009 si suntem in 2013, si nu a mai aparut nici un episod nou, cred ca s-au lasat pagubasi! big grin si nici nu au de gand!

| supermarketuldefilme a răspuns:

It is based on Japanese shōjo manga series, Boys Over Flowers (花より男子 Hana Yori Dango), written by Yoko Kamio. The series is the fifth television adaptation of the manga following the Taiwanese Meteor Garden and its sequel Meteor Garden II and the Japanese Hana Yori Dango and its sequel Hana Yori Dango Returns. It spins the modern-day Cinderella tale of a poor, but spunky schoolgirl at an exclusive academy who attracts the interest of the four ultra-rich and ultra-handsome princes of the school known as F4.