| Fl0rynn a întrebat:

Exista varianta kung fu panda 2 care nu este filmata in cinema?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Kung fu panda 2 deja a aparut, dar in nici un caz in romana, pentru ca nu suntem noi atat de tare incat sa incepem imediat sa traducemwinking
Daca vrei sa te uiti poate gasesti in engleza. La film nu m-am uitat sa stiu daca a fost trados in engleza sau spaniola sau daca a fost dublatwinking

| Fl0rynn explică:

Nuu. ma refeream dacaa existaa filmu original. nu filma in cinema

| Fl0rynn explică:

Apache, ce mi-ai dat tu acolo e filmat in cinema frate.