| xpbauuxx a întrebat:

Exista vreo continuare a celalaltor doua parti ale filmului kung fu panda 1, 2? Poate kung fu panda 3? Este in desfasurare sau va fi sau nu se va realiza?

4 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Din pacate nu exista inca informatii privind realizarea unei a III-a parti a seriei "Kung Fu Panda". Dar ar fi frumos sa faca si 3 big grin.

| xpbauuxx explică (pentru mnopqr):

Pai sincer eu cred ca se va realiza si partea a III-a deoarece la sfarsitul celei de a doua parti tatal lui PO si-a dat seama ca acesta traieste. Cum sa se termine asa?

| mnopqr a răspuns (pentru xpbauuxx):

Din cate am vazut toate filmele mari au cel putin 3 parti. De exemplu Transformer, Matrix, Lord of The Ring, etc. Eu chiar sper sa se mai realizeze si partea a III-a pentru ca este un film captivant(chiar daca nu l-am vazut in 3d la cinema). Deci sa speram ca va fi si o a III-a parte happy

| lOrd2Skill a răspuns:

De abia s-a realizat 2 nu stiu exact daca se face dar nu credbig grin