| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Exista vreun anime care are: actiune, dragoste si parti haioase? Sau doar actiune si dragoste?

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Code geass...e unul dintre cele mai bine realizate anime-uri
Si ar mai fi contele de monte christo

| Bezea a răspuns:

Normal că există, trebuie doar să ști unde să cauți.

| Bezea a răspuns:

Uite si cateva exemple:
Soul Eater
Zero no Tsukaima
Tetsuwan Birdy Decode
Code Geass
Grenadier
Phantom Requiem for the Phantom -ceva mai multa drama.
Isekai no Seikishi Monogatari
Higashi no Eden
Ah! My Goddess

| Amelya02 a răspuns:

Rio
Puss in bots

Iti vor placea mai mult ca sigur.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Http://shinobi-fansub.com/
Aici gasesti anime/manga traduse si subtitrate. Sunt o sumedenie din toate genurile si toate serialele.

| Yukidaruma a răspuns:

Hmm, daca doresti dragoste, aventura, bataie...etc si mai are si parti haioase ar fi: Inuyiasha, comedie si dragoste: Lovely Complex, altele acum nu mai imi vin in minte desii stiam destule, uitate pe anime kage si cauta animeurile dupa genuri, spui ce gen vrei si o sa-ti dea ceea ce cautiwinking

| Mary24 a răspuns:

Salut.School days, sfarsitul este cam sec dar uitate ca este tare frumoslaughing

| yonutzulvl a răspuns:

Da naruto shipuden

| Delicacy a răspuns:

Vampire Knight.

| Butterflybeautiful a răspuns:

Poftim likiul:Http://www.imdb.com/title/tt0452625/
XxFunditaXx
Sper sati placa filmul.

| risa13morgan a răspuns:

Vampire knight vampire knight guilti

| DancigWithTheDevil a răspuns:

Zero no Tsukaima si DN Angel sunt dragute

| DyannaTeodora a răspuns:

Incearca:
-InuYasha/InuYasha the final act(asta cred ca ii perfect pentru ceea ce cauti)
-Naruto/Naruto Shippuden( asta ii mai multa actiune da is niste momente de dragoste si niste momente triste la care nu rezist sa nu plang)
-Vampire Knight/Vampire knight Guilti(si asta ii numai dragost si actiune)
-Uraboku(dragoste si actiune)
-Vampire+Rosario(dragoste si actiune)
- inu x boku ss(dragost comedie actiune)