| DaRkMist69 a întrebat:

Exista vreun film Naruto dar sa nu fie anime ci film film?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu, nu există.
Sincer mi se pare mai ok așa. Dacă ar exista un film Naruto cu actori, ar strica tot farmecul și cel mai probabil ar fi o dezamăgire totală. Exact ca și „Dragonball: Evolution" (2009).
Numai bine!

2 răspunsuri:
| hflorin a răspuns:

Nu, inca nu s-a facut proiect cinematografic dupa anime-ul acesta. Din ce stiu eu, singurl film aparut dupa un desen animat (anime) este dragon ball evolution, iar ala a fost o mare prostie pentru copii nimic mai mult.

| icexc23 a răspuns:

Nu.