| UnleashedPsycho a întrebat:

Există vreun film sau vreun serial în care unul dintre personaje să aibă numele Lancaster?
Nu, nu fac confuzie cu Lannister.

4 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Ziua Cartitei
Personajul nu-i esential, ca sa zic asa, e o cucoana intr-un sort cu numele Lancaster, dar joaca Bill Murray in filmul asta si mie imi place Bill Murray ca om, cum se poarta el asa cu bruma de celebritate laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

In cartea Sub Aceeasi Stea(The Fault In Our Stars) de John Green, protagonista este o fata pe care o cheama Hazel Grace Lancaster. happy

| UnleashedPsycho explică:

Mulţumesc tuturor pentru răspunsuri, dar nu am văzut niciunul dintre filmele menţionate, deci sunt slabe şanse să ştiu de acolo.

| Bacemi a răspuns:

Groundhog Day si The Fault in Our Stars.