| DianaDz a întrebat:

Exista vreun site unde poti viziona seriale turcesti subtitrate in romana fara sa iei virusi si sa ai o mie de reclame? Un site care spre exemplu poate fi platit si poti beneficia de o subtitrare corecta si o calitate video buna?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu ne-ai zis daca folosesti un PC sau de pe telefon!
am sa zic ceva ce functioneaza mai ales pe PC dar se pot aplica si pe tel:
de obicei cand doresti ceva gratis iti asumi si neplacerile cu care vine acest lucru la pachet!
te sfatuiesc ca sa nu iei virusi sa ai instalate in browser niste protectii de tip add-on precum noscript sau adblocker
pe langa asta ar trebui sa ai antivirus, daca ai win 10/11 antivirusul care vine preinstalat este ce trebuie! adica windows defender!
tot in browser fa setari astfel incat sa blochezi orice popup-urile
nu instala nimic din ce s-ar deschide in acel site gen "codecuri" daca iti cere sa instalezi orice ca sa poti vizualiza un anumit clip!
daca respecti chestiile acestea poti intra pe majoritatea siteurilor online pe care poti vizualiza seriale gratuit
insa cum am zis, nimeni nu iti ofera ceva gratuit fara sa aiba un castig cat de micwinking

| DianaDz explică (pentru Simpatic):

Folosesc laptop. Am menționat în întrebare „site care poate fi plătit". În afara sutelor de reclame deschise, care sunt foarte incomode, îmi doresc o calitate video bună, o subtitrare corectă și comoditate în a viziona serialul fără a dura o oră până să îl pot deschide. Așa că, nu mă interesează un antivirus bun, ci un site precum Netflix.winking

| Simpatic a răspuns (pentru DianaDz):

Da ai precizat platit iar eu am luat in considerare cele gratuite
in ceea ce priveste "site care poate fi platit" pot vedea siteuri si e pe telefon si de tableta dar si tv!
daca as fi stiut siteuri cu seriale turcesti exact cum le cauti tu, cu siguranta ti-as fi spus!
ce am dat eu sunt o serie de reguli care sa ajute ca siteurile de tip pirat sa nu iti mai deschida continut malitios si nici pagini de acelea enervante
ma scuzi daca te-am deranjat cu raspunsul meuwinking