| wendy434 a întrebat:

Exprimativa parerea celina din nini cum e? adica tiu ca ma uit la nini dar vreau sa aflu parerea voastra

Răspuns Câştigător
| LittleandLiars a răspuns:

Celina este foarte frumoasa, care isi interpreteaza rolul bine si cu seriozitate faptul ca se baga intre Nini si Tomás ma enerveaza waiting dar este foarte frumoasa si imi place tare mult cum joaca big grin

13 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Celina e o femeie cu calitati fizice si trasaturi ff frumoase, stie ff bine sa joace, dar perosnajul ei e diabolic, rau, sever, caruia ii pasa doar de Thomas si cam 40% de CeCe tongue

| Nicolelenaa a răspuns:

Numele adevarat al Celinei este Paula Morales.
Ea joaca foarte bine rolul Celinei.
Celina este o femeie rea care nu suporta copiii.

P. S. Eu nu ma uit la Nini dar se uita verisoara meahee hee

| adysnake a răspuns:

Poti vedea aici toate episoadele dublate in romana http://www.desene-animate-online.net

Răspuns utilizator avertizat
| FloriiDirectioner a răspuns:

Este egois, draguta, dar se poata urat cu nini...imi plac hainele ei si mai ales parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte severa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enervanta, prea dura, mincinoasa, prefacuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai lasati fazele astea... e doar un film...laughing),,, ce tot.vai e egoista.pff.parca sunteti niste copiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti niste copii mici e doar un film. nu prea ganditi. suntei niste copii naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca selina este o femeie inteligenta, frumoasa, darr nu ii plac copii. Dar ea de cand a aflat ca Sisi este copilul ei se comporta mai prumos cu ceilalti n-are nuici o treaba pe nini o uraste, pe Tomas il iubeste!

| xMădă a răspuns:

Uite aici:
1.Nesuferita
2.Geloasa pe Tomas
3.Invidioasa pe Nini
4.Stupida.
Sunt doar cateva dar daca le-as fi scris pe toate cred ca erau vreo 100.
Fundita?

| icusun a răspuns:

Vreau sa zic ca Selina pare mai invarsta in film decat in realitate. Oricum ea joaca foarte bine!

| icusun a răspuns:

Pare mai inversta decat in realitate. Dar joaca foarte bine rolul!