| katalinakarina a întrebat:

Faceti un procentaj intre pariu cu viata si iubiri secrete. ex : x% pariu cu viata - x% iubiri secrete

10 răspunsuri:
| Cuplacere a răspuns:

0% Pariu cu viata, 0% Iubiri secrete
Cu riscul sa imi pun multa lume in cap vreau sa spun ca cele doua seriale/telenovele sunt penibile folosesc prea multe clisee, am vazut cate un episod din amele seriale si mi-a ajuns...

| AnNaa67 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu AnnaMariaKitty

| 000Diddy000 a răspuns:

100% Pariu cu viata, 70% Iubiri secrete

| Sҝϊττlεs a răspuns:

90% Pariu cu viața
70% Iubiri secrete

Pariu cu viața are un procent mai mare pentru că ei combină muzica și scenariile, iar în final obțin ceva super!
Iubiri secrete e destul de bun, dar nu m-am mai uitat de când s-a terminat primul sezon, acum lucrurile au devenit cam prea neinteresante pentru mine.

| katalinakarina explică:

Ba chaiar ma iubeste unul tongue

| DjRalu a răspuns:

90% pariu cu viata-80%-iubiri secretehappy eu asa cred.Amandoua serialele sunt frumoase dar pariu cu viata are ceva mai specialhappy!

| AnnaMariaKitty a răspuns:

93% pariu cu viata, 88% iubiri secrete.

| bogdanelfight a răspuns:

Cel mai mult imi place iubiri secrete il urmaresc din primul episod asa ca aleg 100% iubiri secrete si 10% pariu cu viata ca e naspa rolling on the floor)))

| 00melina00 a răspuns:

100%pariu cu viata; 90%iubiri secrete

| ioana1928 a răspuns:

98% pariu cu viata 81% iubiri secrete