| Denisa20000 a întrebat:

Pariu cu viata sau Iubiri secrete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde de varsta!
Pentru copii (peste 8-9 ani) si adolescenti recomand Pariu cu viata!
Eu il urmaresc!:X abia astept sa inceapa
Iar pentru cei putin mai mari (peste 15 ani) recomand Iubiri secrete
Un copil de 8-9 ani nu cred ca intelege despre ce este vorba...
Eu le urmaresc pe amandoua!
Insa pariu cu viata imi place mai multhappy
Iubiri secrete asa si asahappy
Numai bine:*

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

2 tâmpenii.

| iulia972 a răspuns:

Iubiri secrete happy

| teodora24 a răspuns:

Pariu cu viata.

| 1aprilie a răspuns:

Iubiri secrete.

| Klaudya27 a răspuns:

Pariu cu viatahappy

| Mihaelaaa13 a răspuns:

Niciuna straight face

| Maty2000 a răspuns:

Heey! Pariu cu viata! happy

| SoreSory a răspuns:

Pariu cu viata, pentru ca inveti multe cuvinte frumoase pe care tu nu le sti, mai poti invata idei indraznete.La iubiri secrete ce inveti? Cum il bate pe ala si cum il strange de gat? ...Cum se pupa si tine vreo 2; 3 min chiar.Deci PARIU CU VIATA! Privesc si copii, frate la iubiri secrete deci ar trebuie sa ii faca multe modificari.Intradevar si la pariu cu viata se mai pupa si la batut ala atunci pe Andrei, dar tot nu e ca la iubiri secrete, dati si tu seama. Scuze daca tie iti place mai mult iubiri secrete dar nu am ce face HUUUUU Jos iubiri secrete ..sus PARIU CU VIATA

| Denisa20000 explică (pentru SoreSory):

Si mie imi place mai mult Pariu cu Viata happy

| Madimadalinutza a răspuns:

Pariu cu viata! FUNDA?