| Sara2 a întrebat:

Iubiri secrete sau pariu cu viata? happy

30 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Nici unul. Sunt niste porcarii de filme/seriale amandoua. laughing
Se vede ca suntem Romani! (parerea mea )

| Đϋffγ a răspuns:

Ambele, le ador love strucklove struck

| IMC90 a răspuns:

Idem Hikari

hehe, pentru prima data in ultimii 10-15 ani ma simt ca in vremurile cand completam oracolehee hee

ca o completare ''Pariu cu viata'' este un titlu plagiat dupa emisiunea de pe sport.ro (parca) ''Pariu cu frica'' ce a aparut in umra cu 3-4 ani (adica cu mult inainte ca ''Pariu cu viata'' sa fie macar in stadiul de proiect''.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Iubiri Secrete! Ca in pariu cu viata doar canta niste adolescenti altceva n-am mai vazut in serialul ala!

| secretsisecret a răspuns:

Pariu cu viata!

| OrdinaryGirld a răspuns:

Ambele

| AnnePlatt a răspuns:

Pariu cu viata. Este cu mult mai interesant decat Iubiri Secrete.
Tu ce alegi?
XoXo :*

| WeeD a răspuns:

Sau.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Pariu cu viata tongue

| OanaVlad a răspuns:

Greu de ales... Ambele

| Zapacitaaaa a răspuns:

Iubirii secrete :X Mi se pare mai amuzant cel putin Yani si Radu te fac sa razi de mori, parerea mea

| Iubirikiii a răspuns:

Eu ma uit la amandoua. Ce sa zic sunt bune ambele dar eu prefer Pariu cu viata. Poti sa le vezi pe ambele...iti strica?big grinbig grinbig grin

| Deniiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pariu cu viatalove strucklove struck

| teodora12_8347 a răspuns:

Pariu cu viata!love strucklove strucklove struck

| Deeaa a răspuns:

Pariu cu viata

| mishalovesyou a răspuns:

Pariu cu viata
si iubiri secrete e intereasant da is actorii jalniciwinking

| BarBye a răspuns:

Iubiri secrete

| Sara2 explică:

Pentru χZăнăяєℓ si Arii : prefer Iubiri secrete

| sshhhhhttttt a răspuns:

Iubiri secretehee hee

| jdbsg a răspuns:

Ambelebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Clar,iubiri secrete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariu cu viata.
Ce e porcaria aia de iubiri secrete?laughingMa doare capul la ce povesti gogonate mai inventeaza si aia si la cat de prost joaca actorii!laughing

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Ambele =). Le pot urmării pe ambele. Dar îmi place mult mai mult PCV. Multă lume. Dar şi iubiri secrete e fain. Râzi de Yani ăla, până faci pe tine.
Tu care preferi?
Baftă.

| dalmma a răspuns:

Iubiri secrete

| Alina2910 a răspuns:

Pariu cu viatahappy fundita?

| xItsMe a răspuns:

Sau

| patriccccia a răspuns:

Pariu cu viatalove struck

| SimpleGirl26 a răspuns:

Pariu cu viata

| Alecsa01 a răspuns:

PAriu cu viatsaaalove struck!

| MihaiFcDb a răspuns:

Pariu cu viatalove strucklove struck