| anonim_4396 a întrebat:

Family Guy sau American Dad care preferati?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Familia Bundy!
winking

| Crackman a răspuns:

South Park

| FreddieM a răspuns:

Whoaa, de cand asteptam intrebarea asta.
Family Guy forever. Nu este show mai haios, sarcastic si actual.
Umor inteligent, cu skepsis, dar din pacate nu e pentru toata lumea. Ca sa-l intelegi trebuie sa fi un mare consumator si cunoscator al culturii americane si trebuie sa lasi acasa prejudecatile si sterotipurile, altfel nu e de tine. Imi place si American Dad, dar daca pierd un episod nu regret ca si in cazul,, Family Guy''
PS: chiar acum ma uit

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Cu cine te asemeni din Family Guy? Sau toata lumea se identifica cu Bryan?
Imi place cam la fel si American Dad

| Whitesnake99 a răspuns:

FG

| Monst a răspuns:

Family Guy fiindca este haios