| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce preferați fanii KFC... Smart Meniu /sau American Bucket /Crispy Bucket!?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nus fan mancaruri,dar prefer KFC RO,cred ca voi nu ati mancat la KFC in America laughing ca de ati manca nu ati mai prefera American Bucket,rahat cu perje laughing

Bine poate tu te referi la un menu tot din Ro care se numeste asa laughing
In America KFC e mult si prost laughing iti da o galeata de laturi,vorba vine, iti da piul cu tot cu pene, ia si baga la gusa laughing

In ro prefer aripile alea picante, in rest nu vad ceva bun nici acolo.

Prefer McDonalds din America ca e menu micut si de calitate, nu te ingrasi prea tare laughing
Dar cel mai bun e la Chick-fil-A Calitate si mai buna si servicii jos palaria laughing au cel mai tare customer service din toata america

| LoveSleep a răspuns:

Smart toată ziua.
Plus dacă se poate.

| Lukasssz a răspuns:

Toate nu ma pot hotari laughing laughing laughing

| Inthesky a răspuns:

American Bucket clar?