| violetaosuna a întrebat:

Fani din Mi corazon insiste ( Lola Volcan ) nu vreti sa stiti cate ceva din telenovela daca va intereseaza ceva intrebatima are 133 de episoade si este forte lunga nu vreti sa stiti cate ceva intrebatima si va raspund cu mare drag

Răspuns Câştigător
| GummyBear05 a răspuns:

Am pierdut episodul in care Lola trebuie sa se casatoreasca cu Apolo si nu am vazut daca a acceptat.

1 răspuns:
| CarolineK a răspuns:

Hey as avea si eu mare nevoie de ajutor...Deci cum se numeste motocicleta ei? Cam cat costa? Si de unde pot sa imi iau una?[Ma fascinat :d]...Mi-ai fii de mare ajutor :*