| akashi4 a întrebat:

Fani Game of Thrones? Ce parere aveti de noul razboi al regilor /reginelor: Jon Snow(King in the North), Cersei( Queen of the Andals and the First Men), Daenerys( Queen...) si Euron Greyjoy(King of the Iron Islands)? Si credeti ca Euron intr-un numar putin de episoade va reusi sa se impuna ca personaj, multe surse spun ca este mai crud ca Joffrey si Ramsay?

2 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cum pot sa suporte oamenii serialul asta?

| Cthulhu16 a răspuns:

De-abia astept sa vad ce se va intampla. De la inceputul serialului speram sa vad o confruntare intre Jon Snow, Cersei si Daenerys. Cat despre Euron Greyjoy, nu cred ca am vazut destule episoade cu el ca sa-mi fac o parere solida, dar cred ca in urmatorul sezon va deveni un antagonist important in serial, am vazut deja de ce e capabil, desi cred ca o sa faca si mai multe rele. Totusi nu cred ca ii poate depasii pe Joffrey si Ramsay.