| USwinter a întrebat:

Fanii anime,am nevoie de ajutor.Vreau sa vizione niste anime-uri de dragoste comedie,gen,,Kiss Him, Not Me".Iubesc anime-ul asta dar l-am terminat. Ceva asemanator? Si sa aiba grafica faina nu ca alea vechi

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Http://animekage.biz/ak/anime/yojouhan-shinwa-taikei Intra aici si bifeaza la genuri „romantic" si alege de acolo.

| Lykan a răspuns:

Deci pe scurt vrei un reverse harem ti-as recomanda Kamisama Hajimemashita, Ouran highschool club, gekkan shoujo si daca esti okey si cu haremele normale poti incerca Nisekoi, yamada-kun and the 7 witches sau o poveste simpla 1 la 1 Toradora

| Lykan a răspuns:

Am uitat vezi ca ouran cred ca are vreo 10 ani vechime si daca vrei sa cauti anime-uri noi incearca MAL

| Magic4Ever a răspuns:

Cred ca Yuri On Ice! ti s-ar potrivi. Insa iti spun de acum, este yaoi (cu gay). Nu are chiar asa multa comedie dar fazele amuzante ale personajului principal sunt de ajuns, cel putin pentru mine.