| Maria_Andra_2003_F3QI a întrebat:

Filme bune care ma fac sa plang. Va rog

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Best Of Me (2014),La La Land (2016),My Blueberry Nights (2007),In The Land Of Women (2007),Waiting For Forever (2010),Dans la maison (2012),Hesher (2010),American Pastoral (2016),etc.

9 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Dragnea President

| CdeMetal a răspuns:

Hachiko
The gladiator

| FanelCosmin a răspuns:

Cere-i mamei tale filmuletele de la Nunta

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Dr Zhivago cu Omar Sharif un film exceptional!

| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti in depresie NU cauti sa vezi film, gen drama, ca te deprima mai rau, cauti sa vezi comedii doar, ca sa-ti ridice starea de spirit.

| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns:

Midnight sun 2018, Me before you 2016

| Maria_Andra_2003_F3QI explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt in depresie, pur si simplu, filmele care ma fac sa plang si cele de groaza sunt prefertaele mele si am vazut deja toate filmele de groaza din ultimii 5 ani deci acum m-am apucat de filme triste.

| Maria_Andra_2003_F3QI explică (pentru Chiţu_Andreea_1991):

Am vazut Midnight Sun e cel mai tare film.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maria_Andra_2003_F3QI):

Mai apuca-te si de comedii, ca nu-i sanatos sa privesti doar drame, ca usor-usor te bagi singura in depresii.