| Sumanariu_Adrian_1994 a întrebat:

Ziceti ceva filme gen comedie, actiune, aventura ce v-au impresionat

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Care mi-au plăcut!
21 & Over
Project X
Sex Drive
The Dictator
Borat
Death At A Funeral (2007)
The Campaign
A Good Day To Die Hard
Skyfall
The Expendables 2
Taken 2
Iron Man 3
The Host
Oblivion
Looper
Vehicle 19

| Sumanariu_Adrian_1994 explică (pentru faramatania):

Mersi le-am vazut

| faramatania a răspuns (pentru Sumanariu_Adrian_1994):

Mă bucur că le-ai văzut, înseamnă că avem preferințe comune. Având în vedere întrebarea, nici n-am încercat să ți le recomand, ci pur și simplu le-am enumerat ca fiind cele preferate de mine.Cam atât și o zi minunată în continuare.

| Sumanariu_Adrian_1994 explică (pentru faramatania):

Nu trebuie sa plangi tiam multumit pentru efort da nu e ce caut mai incearcalaughing

| faramatania a răspuns (pentru Sumanariu_Adrian_1994):

Păi, n-am de ce să plâng, că nu sunt din cele lacrimogene, iar dacă am menționat preferințele mele, efortul a fost minim, iar pe viitor, poți încerca tu să formulezi întrebarea altfel, pentru a nu mai exista comentarii de prisos( fiecare va încerca să-ți răspundă adecvat).