| Nousername a întrebat:

Filme cu adolescenti de vizionat cu prietenii? Nu vreau ceva gen disney. Ceva mai interesant. happy Puteti sa imi dati mai multe si sa imi ziceti care e preferatul vostru din cele enumerate. Ofer funda!
Ex :Jennifer's body (mi-a placut mult )

8 răspunsuri:
| georgiana_6517 a răspuns:

It's a boy girl thing
wild child
john tucker must die
the clique
beauty and the briefcase
Harriet the Spy: Blog Wars (2010)
triple dog
Waiting for Forever

| Nousername explică:

Le-am vazut pe toate.

| DanielutzaJD a răspuns:

Daca aveti in jur de 12-13-14 ani o sa va distrati de minune daca va uitati la easy A (este o comedie prea tare in care este vorba de unele probleme ale unei fete de liceu, exact ceea ce-ti trebuie pentru a te distra cu prietenii) si iti mai recomand inca o comedie-grown ups, care desi nu e cu adolescenti vei rade aproximativ tot filmul o sa va distrati daca va uitati la unul din astea 2winkingdistractie placutawinking :*

| usdhudshcdushuds a răspuns:

Incearca-le pe cele de Rob Schneider. Sunt niste filme de comedie foarte bune!

| JulieJuly a răspuns:

Not another teenage movie e un film destul de tare big grin

| house07 a răspuns:

The hangover 1 si 2, seria American Pie daca nu le-ai vazut sau Van Wilder.

| vlad_2650 a răspuns:

Un film romanesc care pe mine ma incanta,"Liceenii"

| OaNa112 a răspuns:

AMURG; x e super tare filmul si pentru fete si pentru baieti
Iar daca sunteti numai fete :" azi 13 maine 30 de ani " sau : "Ce isi doreste o fata" sau "Mereu la prima inalnite"
Ultimele 3 sunt numai pentru fete
is romantice si f frumoasebatting eyelashes :X