| Elmma9 a întrebat:

Hei.
Stiti cumva niste filme de groaza gen "Tamara" sau "Jennifer's Body"?
Adica sa fie cu adolescenti si sa nu fie chiar asa de inspaimantatoare.
♣Funda♣

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Drag me to hell
Silent hill dar e cam infricosator
Shutter dar si asta cam e

apropo Jennifer`s Body nici nu stiam ca e horror, nu mi s-a parut pe bune deloc. Nu imi amintesc sa ma fi speriat ceva macar putinlaughing))

| stefanutza a răspuns:

Prima si a doua parte din seria "The Ring"

| ℓαυяα a răspuns:

Let me in
hellraiser
the legend of bloody mary

| SakoChan a răspuns:

The Grudge, A Nightmare On Elm Street, Orfelinatul, The Exorcist...

| CapșunicaxD a răspuns:

The rings este un film de groaza are 3 parti partea 1 si a 2 este de groaza iar a 3 parte are si comediehappy fundapuppy dog eyes?