| Crsiti92134 a întrebat:

Filme cu bataie stiti?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fight Club (1999), Ondskan (2003), Cinderella Man (2005), The Hurricane (1999), Green Street Hooligans (2005), Warrior (2011), The Fighter (2010)...

Bula
| Bula a răspuns:

Filmele lui Bruce Lee, Chuck Norris, Jackie Chan etc.
Seriile de filme Rocky, Piedone, filmele western etc.

| Alfred0703 a răspuns:

Never Back Down.

| Crsiti92134 explică (pentru Alfred0703):

Am vazut toate filmele Never Back Down

| patrik986 a răspuns:

Dupa mine cel mai fain film cu batai e Ip Man (deci este supeer)

| haidranoid a răspuns:

Curieru 1,2, 3

| MihaiSKill a răspuns:

Ice man este un film cu un american in inchisoare care trebuie sa lupte in ring, el descopera un batran cu handicap care stia tehnici de lupta si cand la invins pe Iuri Boyka a iesit din inchisoare si i sa oferit bani si el nu a vdorit bani a vrut sa elibereze batranul care fusese condamnat pe viata