| Rox348 a întrebat:

Filme de Craciun faine la care te poti uita in familie si sa fie mai emotionante big grin FUNDAwinking

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

It's a wonderful life :X:X-super film

| Dragotta a răspuns:

FIlmul "Cum a furat Grinch Craciunul" este un film super frumos

| bdl a răspuns:

Lost Santa Paws e super frumos

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Home Alone; x Toate seriile (1, 2, 3, 4); x Sunt superbe filmele astea.In fiecare Craciun, se reunste toata familia si vizionam Home Alone; xCel mai frumos film de Craciun.; xP. S E astazi sambata, 18 decembrie, pe PRO TV ora 20:30winking