| Sonyaaynos a întrebat:

Filme de epoca, precum The other boleyn girl?

5 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Da.

| Sonyaaynos explică (pentru GroparuVesel):

Ce da ma? zi filme daca stii. daca nu.nu mai fura curentu vecinilor degeaba

| GroparuVesel a răspuns (pentru Sonyaaynos):

Intrebarea nu e o intrebare, ci un titlu interogativ. Daca spuneai "Stiti filme de epoca gen X-man?" atunci era o intrebare.Da-ul era raspuns la titlul tau interogativ, iar in privinta curentului, Costel e plin de bani si are de unde plati.happy

| Sonyaaynos explică (pentru GroparuVesel):

Costel e plin de prostie.era o intrebare subinteleasa sau intrebare eliptica..ca sa n u mai scriu,, stie cineva''! da e grele romana!

| Draaaaven a răspuns:

Pride and Prejudice
North & South
Becoming Jane
Jane Eyre
Persuasion
vizionare placutawinking sper sa fie pe gustul tau big grin