| Aoxkajcjw a întrebat:

Filme despre adolescenti mai timizi de care se iau d-astia populari dupa timizii ii confrunta si sa fie si relatii stiti?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Natural Selection (2016),The Perks Of Being A Wallflower (2012),The New Guy (2002), mai vezi și Eighth Grade (2018),The First Time (2012),The Edge Of Seventeen (2016)

| BBJHHRUGs a răspuns:

Love Don't Cost a Thing (2003)
Funda?

| bmerry a răspuns:

Sex education e pe stilul asta.

| Berede a răspuns:

Easy A, Mean Girls, Mean Girls 2, Another Cinderella Story (2008), Teen Spirit (2011), sunt doar cateva exemple ce-mi vin acum in minte.