| didi2597 a întrebat:

Filme dragute de vazut cu iubitul? Funda big grin

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

E un film pe care l-am vazut la cinema si apoi si acasa. Se cheama "Le concert" in regia lui Radu Mihaileanu - filmul asta e emotie, dragoste, umor si intr-un cuvant VIATA!

| Buresbista123 a răspuns:

The Notebook
A walk to remember
Unfaithfull
Lie with me
The bridges of Madison County
Shutter Island
Shawshank Redemption
Inception

| AddaRosee a răspuns:

O comedie ceva, The Hangover 2 sau The Dictator sunt epice.Vizionare placuta

| Daaa a răspuns:

Trei metri deasupra cerului big grin

| didi2597 explică (pentru Biiee):

Ceva mai interesant? laughing

| sollo2 a răspuns (pentru didi2597):

Seria de filme "SAW"(1-7),"Resident evil","Mama"-astea-s daca vrei sa v-a apropiati mai mult unul de altul.Dar daca vrei sa fie dragut iti recomand : "Pisica alba, pisica neagra", eu am ras fara oprire la filmu asta laughing