| BananaAlbastra a întrebat:

Filme gen lupul de pe wall street? sau de actiune warrior,undisputed? dau funda:d sau never back down, ceva de genul

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu recomand Non-Stop (2014)!

| Seepty a răspuns:

Niste filme bune de actiune ar fi : Blood and Bone, Man of Tay Chi, Lionheart, BloodSport. FUNDA?

| BananaAlbastra explică (pentru Seepty):

Prea misto filmele, bloodsport si bone le-am vfazut da man of tay chi nu ti-am dat frunda, merci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu filme de acel gen dar stiu unele misto si interesante The Vampire Diaries, Gossip Girl, The Originals [asta e dupa The Vampire Diaries]