| adelynaa a întrebat:

Filme noi si fainute imi spune careva va rog.:d
comedii
romance
drama
fundita :d

4 răspunsuri:
| 1Dana1 a răspuns:

Bridesmaids - comedie e ft bun

| Alecu53 a răspuns:

Daca ai vrea mereu sa stii ce filme mai apar sau de care nu sa atins nici un trailer uitate la 3lar pe creativemonkyes doar ca acum sunt in vazacanta si abia pe 30 iunie o sa apara...dar poti sa te uiti la ultimul episod unde isi da cu parerea la 2 topuri (top 5 cele mai faine filme vazute de el si top 5 cele mai nasoale filme care nici nu trebuiau sa fie concepute)

| IuliaT900 a răspuns:

Primavara bobocilor (1985)
Casatorie cu repetitie (1985)
Asta-seara dansam in familie (1972)
Secretul lui Nemesis (1985)
Un surîs în plina vara (1963)
Doua lozuri (1957)
O scrisoare pierduta (1953)
Dumbrava minunata (1980)
Telegrame (1959)
Milionari de weekend (2004)
Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| sarah_9115 a răspuns:

Daca vrei horror stiu:Chuky; Casa de ceara...
Daca vrei romance:Romance, http://www.raluk.ro/......intalnire/