| IoanaIonuca a întrebat:

Filme romantice cu adolescenti? Sa fie mai noi big grin

13 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Endless Love (2014),If I Stay (2014),The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2012),Never Let Me Go (2010),The First Time (2012),The Spectacular Now (2013),What If (2013),How I Live Now (2013),The Last Song (2010),Daydream Nation (2010),Dear John (2010),The Perks Of Being A Wallflower (2013),The Art Of Getting By (2011),Waiting For Forever (2010),3MSC 1 și 2 (2010/2012),Remember Sunday (2013),Very Good Girls (2013),Two Night Stand (2014),The Best Of Me (2014),Hello I Must Be Going (2012),In Your Eyes (2014),Love,Rosie (2014),High Strung (2016),Paper Towns (2015),Sing Street (2016),Sundown (2016),Tonight You're Mine (You Instead 2011)

| IoanaIonuca explică (pentru faramatania):

La toate m-am uitat, mai putin ultimul. M-am apucat mai de mult de el, dar am renuntat. Si acum cand vreau sa ma uit la el, nu il gasesc subtitrat sad

| faramatania a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Îl vizionezi așa cum îl găsești, fără subtitrare, dacă ai văzut atâtea filme mai înțelegi și engl., cât de cât. By the way, cum ai văzut atunci Remember Sunday (2013),acesta nu a avut niciodată subtitrare în romănă?

| IoanaIonuca explică (pentru faramatania):

Tocmai acum s-a terminat, nu stiu de ce nu m-am mai uitat atunci la el laughing Pai nu e vorba ca nu are in romana, ca doar m-am mai uitat la filme fara subtitrare. Cand ma uitasem prima data la el, de un an probabil, avea in romana si de asta ziceam big grin

| justanotheruser99 a răspuns:

The DUFF, High Strung, LOL, Paper towns...
Aceste sunt relativ destul de recente.

| IoanaIonuca explică (pentru justanotheruser99):

Le-am vazut.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

laughing Tu le-ai vazut pe toate? laughing

| IoanaIonuca explică (pentru justanotheruser99):

O, da laughing) + Inca altele pe langa ele. Da iti dai seama ca nu m-am uitat intr-o zi/sapt/luna. De destul timp, de cand m-a apucat febra filmelor laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

laughing ai cam mult timp liber. Fain de tine laughing

| Niklauss a răspuns:

Nu prea mai exista seriale de genu, incearcs tren wolf sau pretty little lyars.

| Horologer a răspuns:

Pitch Perfect, The lucky one, This means war, Easy A, Flipped

| Iuret a răspuns:

Bahar veata furata