| anonim_4396 a întrebat:

Filme thriller -horror cu adolescenti omorati unul cate unu stiti(sa fie dupa 2000?(am vazut final destination, i know what you did last summer, sorority row, hostel, saw, masacrul din texas, prom night)dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| TeYo99 a răspuns:

Zombieland

| xlollypop a răspuns (pentru TeYo99):

M-an uitat la trailer si imi plc dar dau fundita deupa ce vizionez totul. oricum dau vot folostor sin inteligenthappy

27 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

M-am uitat acum la trailer pentru filmele de care mi-ati spus si imi plac toate.va dau la toti vot:*si dupa ce o sa le vizionez dau si funditalove struck

| LittleMissCupcake a răspuns:

Ei bine o sa-ti spun un film horror care mi-e chiar mi-a placut: IT de Stephen King. Este vorba despre un clown malefic care putea fi vazut doar de copii etc. Nu stiu in ce am a fost facut, dar mi-e una mi-a placut.

| xlollypop a răspuns (pentru LittleMissCupcake):

M-an uitat la trailer si imi plc dar dau fundita deupa ce il vizionez pe tot. oricum dau vot folostor sin inteligent:*

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Daca tu spui ca ai vazut destinatie finala atuncea leai vazut pe toate? asta vreau sa stiu sunt mai multe care de care mai de groaza.

| xlollypop a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Da, le-am vazut pe toateeee, le super ador(mai ales 3-e cel mai misto ala)happy:*

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru xlollypop):

Atunci e bine. dar filmele de groaza impletita cu comedie scary *** ai vazut?

| xlollypop a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Te referi la scary movie?confused

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru xlollypop):

Aha...ai vazut...

| xlollypop a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Stai lin oricum ti-am dat vot folositor si inteligent:*

| LittleMissCupcake a răspuns (pentru xlollypop):

Nu. Scary Movie este parodia filmului Saw.

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru xlollypop):

Mersi

| xlollypop a răspuns (pentru LittleMissCupcake):

Scary movie e parodia a mai multe filmehappy

| xlollypop a răspuns (pentru youaremyfavouritecolour):

Cu placere:*

| LittleMissCupcake a răspuns (pentru xlollypop):

Da scuze... aveam impresia ca mi-e mi-ai raspuns atunci cand ai scris,, Te referi la scary movie?'' laughing

| xlollypop a răspuns (pentru LittleMissCupcake):

Aaalaughing))stai linistitahappy:*

| TeYo99 a răspuns:

Deci ce parere ai despre film?

| xlollypop a răspuns (pentru TeYo99):

Inca nu am ajuns la al tau k le iau in ordinea in care am prim itraspunsurile.deocamdata m-am uitat la roommate si house of wax:*oricum cred ca o sa ma uit azi la zombieland si o sa-ti zic cum mi s-a paruthappy:*

| LastWhisper a răspuns:

Cauta necromentia

| GreenShinyApple a răspuns:

The Roommate big grin

| walt a răspuns:

Cabin fever, cold prey 1/2/3.

| xlollypop a răspuns (pentru walt):

M-an uitat la trailer si imi plc dar dau fundita dupa ce vizionez totul. oricum dau vot folostor sin inteligent:*

| xlollypop a răspuns (pentru walt):

O sa ma uit la ele si o sa vad cum fac cu fundita dar deocamdata dau vot folositor si inteligent:*