| paducele a întrebat:

Filmele porno sunt gratis? Sau trebuie platit ceva?

6 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Obsedatule!

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Pe anumite site-uri si in general pe internet totul este gratis, dar normal trebuiesc platite niste drepturi de autor. Adica ele sunt considerate ca toate filmele, daca nu il cumperi, il piratezi, ceea ce este ilegal.
[TPU nu incurajeaza pirateria]
Le poti cumpara de la diferite magazine de dvd-uri sau chiar si chioscuri de ziare, cred,...

Cum am mai spus, ele sunt considerate filme, ca restul genurilor, totusi acestea au acea limita de varsta de 18ani, de aceea nu sunt asa de mult "promovate", pentru ca nu vei vedea pe PROtv sau alt canal de televiziune unde se mai uita minorii la filme si emisiuni o reclama de tipul:

"_))_ La ora 2:00 *cineva* face sex cu *alt cineva* "

Ce se mai fac reclame, dar asta nu prea mult, la prezervative, insa si aceste reclame nu contin caractere irelevante si nu arata imagini obscene.

C.N.A. (Consiliul National al Audiovizualului) interzice astfel de reclame, iar postul care le difuzeaza poate fii chiar inchis daca apare asa ceva inainte de 12 noaptea.

(acum programele de televiziune care difuzeaza filme de tip xxx nu intra de la 12 fix in functiune, dar si unele reclame la prezervative apar de la ora 11 seara. (daca ai observat nu spune ca durex este prezervativ, sau ceva de genul)

Pf. Bafta,

| Bellinda99 a răspuns:

O intrebare.Tu cati ani ai?

| danutza_1678 a răspuns:

Sunt gratislaughing

| weezybaby a răspuns:

Sunt si gratis si cu plata depinde dar ce scrie "gratis„ sau "free „ sunt gratis da cati ani ai daca nu te superi?

| Lavinnnia a răspuns:

Depinde unde le cauti laughing