| anonim_4396 a întrebat:

Va excita filmele porno?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă șmechero, tu vrei să îi faci să recunoască pe ăștia, dacă se uită la filme porno laughing?
Alea normal că excită pe oricine, ori respectiva e frigidă sau el impotent.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-am lasat de ele la 16 ani.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă gâdilă pe talpa piciorului!
Pa, pa.

| forever4you a răspuns:

Nu m-am uitat niciodatawinking

| justfreelove a răspuns:

1. Filmele porno excita pe toata lumea (acum depinde de gusturi)
2. fetele spun ca filmele porno sunt scarboase pentru ca baietii care vorbesc despre sex sunt de obicei onanisti si plictisitori
3. baietii care spun ca nu se uita la filmele porno de obicei le savureaza la greu (aka misoginul, pun pariu ca deja a invatat sa scrie pe tst cu o singura mana )
4. filmele porno condimenteaza relatia de cuplu (pozitii noi, ambitia de a incerca si "chestii "- stiti despre ce vb eu laughing )
5. persoanele pe care nu le excita un film porno sunt ori impotenti ori.morti

| LeuTz a răspuns:

Misoginul si acum ai 13 ani sau cat?

| Digital112 a răspuns:

M-am lasat de ele de la craciun.

| Academicianul a răspuns:

Da, cu exceptia celor de la categoria gay.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Deloc si m-am uitat de cateva ori lol e naspa... mai bine ma uit la un serial, documentar ceva!

| dddyyy a răspuns:

Simplu si la obiect NUhappy

| danrebelu2008 a răspuns:

Desigur ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am depasit demult timpeniile astea.Ce sa ma excite? Cum se prefac alea cuprinse de placere si cum mimeaza orgasmele tipind? Mai ma joc citeodata, ca fiecare si dau de inteles ca-s mort dupa ele dar in realitate mi se par penibile.

| Sexy_7804 a răspuns:

Normal